Новини

Забирають посеред вулиці: в ОРДЛО – нова хвиля примусової мобілізації

На тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей росіяни розпочали нову хвилю примусової мобілізації.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Для комплектування підрозділів мобілізаційного резерву з 1 серпня цього року на території ОРДЛО розпочалась нова хвиля примусової мобілізації. Відбирають осіб, у непридатних для проходження служби та тих, які мали «відстрочку», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у складі структурних мотострілецьких підрозділів 2 армійського корпусу (Луганськ) російських окупаційних військ проводиться формування нових та відновлення боєздатності наявних мотострілецьких батальйонів.

ГУР передає, що у Луганську за 40 хвилин на ринку забрали два автобуса чоловіків, більшість із яких вантажники. В Алчевську чоловіків забирали посеред вулиць. Населення обурене, чоловіки переховуються.

Тотальна примусова мобілізація триває в багатьох населених пунктах.

За даними розвідки, на вулицях міста Хрустальний збільшилась кількість патрулів, які без пояснень забирають осіб чоловічої статі у військкомат. Продовжуються облави по підприємствах і комерційних установах, де працюють чоловіки, придатні до воєнної служби.

Зазначається, що серед мобілізованих чоловіків поширюється невдоволеність жахливим ставленням командування в окупаційній армії до місцевого особового складу.

Сіється інформація, що росіянам видають сучасні бронежилети і каски, а місцевим амуніцію зразка 1941 – 1945 років.