Волинь Новини

Має землю в Шацьку та живе в будинку за мільйон: статки нового керівника прокуратури у місті на Волині

Ігор Філімонюк – новопризначений керівник Володимир-Волинської окружної прокуратури. За 2020-й рік на посаді першого заступника керівника Ковельської прокуратури він задекларував 608 тисяч гривень заробітної плати, земельні ділянки та будинок вартістю один мільйон гривень.

Виправлена декларація була опублікована 6-го квітня в єдиному державному реєстрі. Про це повідомляє інформаційне видання “БУГ“.

Ігоря Філімонюка призначили керівником Володимир-Волинської прокуратури 14-го квітня. З 2015-го він працював першим заступником керівника Ковельської прокуратури.

Дружина – Оксана Іванівна Філімонюк, працює секретарем судових засідань у Любомльському районному суді. Вона подала відповідні електронні декларації за 2020 та 2019 роки. Жодним бізнесом чи адвокатською діяльністю Оксана Філімонюк до цього не займалася, – пишуть на сайт розслідувань «PROSUD».

За 2020-й рік на своїй попередній посаді Ігор Філімонюк заробив 608 тис. гривень, дружина – 124 тис. гривень.

У декларації прокурора вказане право користування будинком, власницею якого є його матір Валентина Василівна Філімонюк. Площа цього помешкання 284 кв. м., а задекларована вартість становить понад 1 млн грн.

Як вказано на сайті «PROSUD», право користування цим будинком прокурор отримав 04.07.2014 року. Матір прокурора стала власницею будинку в той же день, коли її син отримав право користування – 04.07.2014 року. Це може свідчити про те, що Валентина Василівна є лише формальним власником цього житла, зазначають у статті.

Будинок Ігоря Філімонюка розташований на 3-х земельних ділянках. Двома з них (площею 1000 та 400 кв. м.) володіє матір прокурора, а однією (800 кв. м.) і сам Філімонюк.

До слова, саме цей будинок засвітися у відео «Що таке корупція?»  від Автомайдану.

Також Ігор Філімонюк є власником земельної ділянки у Шацьку. Її площа – 800 кв. м.

Дружина Оксана є власницею єдиного автомобіля в родині – Toyota Camry 2015 року. Задекларована вартість автівки – 290 тис. грн.

Готівкою прокурор Філімонюк зберігає 580 тис. гривень, дружина – 115 тис. гривень.

Leave a Comment