Важливо Волинь Новини

Стало відомо коли луцькі школярі можуть піти на дистанційне навчання

Учні 5-11 класів у Луцькій громаді можуть перейти на дистанційне навчання, якщо Волинь опиниться у «червоній зоні». При цьому учні молодших класів і вихованці дитсадків продовжуватимуть ходити у свої заклади.

Про це «Першому» розповіла очільниця міського управління освіти Зіновія Лещенко.

Водночас «Першому» стало відомо про поодинокі прохання освітян до батьків реєструвати дітей у програмах для дистанційного навчання.

Головна освітянка Луцька Зіновія Лещенко повідомила, що цього тижня луцькі школярі на весняних канікулах. І поки немає планів переводити їх на онлайн-навчання. Це може трапитися тільки у випадку потрапляння Волинської області до червоної карантинної зони.

«Ми хочемо, щоб навчання було у звичайному режимі. Дистанційна форма – це дуже непросто. Не тому, що ми не вміємо її організувати: ми вже навчилися працювати і через Classroom, і через Zoom. Коли був локдаун на початку року, ми випробували усі ці формати. Але хотілося б продовжити навчання у школах. Воно більш ефективне», – каже посадовиця.

«При очному навчанні діти постійно під наглядом педагогів, а на дистанційному вони мають більшу небезпеку перебування в різних середовищах. В школі ж воно стале», – додає вона.

Зіновія Лещенко переконує, що через дотримання карантинних правил цьогоріч школярі менше хворіють на ГРВІ та кишкові інфекції, ніж раніше.

«В закладах немає сторонніх осіб, є стійки для антисептичної обробки рук, масковий режим. Усе це спрацювало», – наголошує освітянка.

Leave a Comment