Важливо Волинь Новини

Головні новини Волині за тиждень: суд між ОДА та облрадою, розбірки з перевізниками та «злита» переписка

Журналісти Волинь#infa підсумували головні новини тиждня, що відбулися на Волині:

  • 15 березня стало відомо про інформаційний запит в Офіс Президента України журналіста Святослава Лесюка, в якому попросив повідомити, чи отримав Офіс Президента рішення Волинської обласної ради «Про звіт голови Волинської обласної державної адміністрації Ю.Погуляйка з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень у 2019-2020 роках».

У листі-відповіді з Офісу Президента зазначили, що Волинська облдержадміністрація подала на Волинську обласну раду в суд.

У позові до Волинського окружного адміністративного суду Волинська ОДА вимагає визнати незаконним і скасувати рішення Волиньради від 10 грудня 2020 року, одним із пунктів якого, власне, і є висловлення недовіри голові Волинської облдержадміністрації Юрію Погуляйку.

Нагадаємо, Волиньрада 10 грудня 2020 року висловила недовіру Юрію Погуляйку на посаді голови Волинської ОДА. За це рішення проголосували 49 депутатів із 64-х, обраних до ради. Тобто понад дві третини.

Детальніше читайте: 

Волинська ОДА судиться з Волиньрадою

  • 17 березня у Луцькраді було засідання виконавчого комітету, на якому були присутні перевізники громадського транпорту Луцька.

За результатами засідання перевізників звинуватили в недотриманні умов договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, зокрема: невідповідності кількості транспорту на маршруті, неналежному технічному стані транспортних засобів, оплаті проїзду готівкою, відсутності контролю оплати електронним квитком, значній кількості скарг, що надходять на службу 15-80 та багато іншого.

Перевізників попередили, що в разі повторного порушення виконання умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, з підприємством буде розірвано договір, а також зобов’язано про усунення порушень письмово проінформувати виконавчий комітет міської ради в термін до 31.03.2021.

Детальніше читайте:

Ігор Поліщук дав луцьким перевізникам тиждень

Луцький міський голова відчитав перевізника «дев’ятки» через незадовільний технічний стан маршруток

У Луцьку через погану роботу з вісьмома перевізниками можуть розірвати договори

  • 17 березня підприємці Центрального ринку повідомили, що їм вдалось зв’язатися міським головою Луцька – Ігорем Поліщуком.

У ході переписки у мережі Facebook вдалось домовитись про зустріч у понеділок 22 березня. На якій міський голова запросив лише представників підприємців без представників фракцій Луцькради, додавши, що налаштований на конструктивну розмову.

Детальніше читайте:

У мережу «злили» переписку Ігоря Поліщука. Фото

  • 17 березня виконувач обов’язків керівника Волинської обласної прокуратури Олег Губчак представив колективам двох новостворених окружних прокуратур – Камінь-Каширської та Ковельської – їхніх керівників – Сергія Романюка і Юрія Новосада.

Новопризначені керівники окружних прокуратур успішно пройшли три етапи атестації, під час якої здійснювалося оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.

Комісія з добору керівного складу органів прокуратури схвалила їхні кандидатури, відтак вони призначені на посади наказом керівника Волинської обласної прокуратури

Детальніше читайте:

На Волині представили керівників окружних прокуратур. ФОТО

  • 18 березня стало відомо про хресний хід представників та вірян Волинської єпархії Української Православної Церкви (Московського патріархату), який відбудеться у Луцьку, 21 березня.

У неділю, 21 березня, відбудеться хресний хід представників та вірян Волинської єпархії Української Православної Церкви (Московського патріархату). Через це тимчасово перекриють рух транспорту деякими вулицями.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Призупинення руху транспорту відбудеться з 15 години і триватиме відповідно до проходження колони за маршрутом: проспект Соборності, проспект Перемоги, проспект Василя Мойсея, вулиця Винниченка, Театральний майдан, вулиця Лесі Українки, майдан Братський міст, вулиця Данила Галицького.

Детальніше читайте:

У Луцьку тимчасово зупинять рух транспорту через хресний хід вірян УПЦ МП

  • На Волині протягом минулого тиждня значно збільшились кількість нових хворих на коронавірус.

Заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Тимощук зауважила, що захворюваність на коронавірусну інфекцію в Україні і зокрема на Волині зростає.

За четвер і п’ятницю додалося більше 600 нових хворих.

Для надання медичної допомоги недужим на коронавірус в області розгорнули 1785 ліжок, із них 1707 забезпечені киснем.

Завантаженість ліжок на сьогодні становить 38, 2%. У реанімації знаходяться 57 пацієнтів (33 % зайнятих ліжок у реанімації із 143), на ШВЛ перебуває 21 пацієнт.

Детальніше читайте:

На Волині збільшилась кількість госпіталізованих із коронавірусом

На Волині лише за останню добу – 330 нових випадків захворювання коронавірусом

348 нових хворих та вісім смертей: де на Волині виявили нові випадки захворювання коронавірусом

На волинському підприємстві спалах коронавірусу

На Волині через коронавірус закриють садочок. Відео

«Cитуація з коронавірусом вкрай важка», – волинський лікар

Leave a Comment