Волинь Новини

Як живеться у селі на Волині, де офіційно зареєстровані два мешканці. Відео

Брати Гаврилюки – два офіційно зареєстровані жителі села Чорний Ліс на Волині. Населений пункт знаходиться за 40 кілометрів від обласного центру. До адміністративної реформи село відносилося до Воютинської сільської ради,- розповів Богдан Гаврилюк.

Оселилися Гаврилюки у Чорному Лісі у 90-х роках. Тут брати отримали землю, купили будинки, довели їх до ладу та почали господарювати. Тоді один з братів, Леонід, заснував фермерське господарство, яке працює і до нині.

Коли оселилися у селі, 35 років тому тут жило 25 мешканців, четверо дітей ходили до школи, – каже Богдан Гаврилюк. У селі, станом на сьогодні, залишилось 11 порожніх будинків та двоє офіційно зареєстрованих жителів – Богдан та Леонід Гаврилюки.

У селі немає магазину, пошти, ФАПу. Та найбільша проблема, – каже Богдан Гаврилюк, – падіння рівня ґрунтових вод та відсутність води у колодязях.

Як живеться у селі на Волині, де офіційно зареєстровані два мешканціСуспільне Волинь

Як живеться у селі на Волині, де офіційно зареєстровані два мешканці

До віддалених сіл – Воютин, Білосток, Садів, Гать, Тертки, Чорний Ліс шість разів упродовж дня курсує автобус. Старші люди померли, молодь з села виїхала у місто.

Leave a Comment