Волинь Новини

Транспорт не запрацює, – Пустовіт

У міськраді обговорювали роботу закладів торгівлі, де порушуються вимоги карантину. Зокрема, вели мову про нефасовані овочі та фрукти, недотримання в магазинах дистанції між покупцями, відсутність засобів індивідуального захисту та причини заборони громадського транспорту у місті, – повідомляє Перший.

Про це стало говорили під час засідання 28 травня міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася в онлайн-режимі під керівництвом секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, – інформує міськрада.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що у Луцьку багато хворих людей ходять містом та відвідують заклади торгівлі.

“У магазини люди заходять без масок і на це, чомусь, ніхто уже не реагує. А потім вони не знають, де інфікувалися. На сьогодні, насправді, ситуація складна, і на цьому потрібно постійно наголошувати людям. Ситуація в місті погіршилася, бо ми не знаємо джерел інфікування, не знаємо причин та всіх контактних осіб. У нас не запрацює громадський транспорт до того часу, поки всі не будуть дотримуватися вимог карантину”, – наголосив Григорій Пустовіт.

Спеціалісти управління держпродспоживслужби Головного Управління у Волинській області продовжують перевіряти роботу ринків. Сьогодні побували на 5 з них і склали три приписи за порушення. Серед основних порушень – недотримання дистанції та відсутність індивідуальних засобів захисту лучан. Працівники силових структур продовжують оперативно реагувати на повідомлення щодо порушень умов карантину та протиепідемічних заходів у місті.

 

Leave a Comment