Волинь Новини

На Волині чоловікові присудили іспитовий сток за ухиляння від призову

Як стало відомо, у Ратному судили чоловіка, котрий ухилився від призову на строкову військову службу.

Про це Район.Ратне дізналося із вироку Ратнівського районного суду від 8 жовтня 2021 року.

Обвинувачений, перебував на обліку призовників у Ратнівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, був військовозобов`язаним, 30 квітня 2021 отримав бойову повістку за призовом на строкову військову службу у Збройні Сили України.

Повістка зобов`язувала його з`явитись 17 травня 2021 до Ратнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для подальшого виряджання до Волинського обласного збірного пункту. Чоловік без поважних причин не з`явився в указаний в повістці термін, тим самим ухилився від призову на строкову військову службу.

В судовому засіданні обвинувачений вину свою в пред`явленому йому обвинуваченні визнав повністю.

Призначаючи покарання для чоловіка суд враховував ступінь тяжкості вчиненого кримінального проступку, особу винного та обставини, що пом`якшують та обтяжують покарання. До обставин, які пом`якшують покарання обвинуваченому суд відніс щире каяття.

Ратнівський районний суд ухвалив рішення визнати ратнівчанина винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 335 КК України, та призначити покарання у вигляді обмеження волі на строк два роки.

На підставі статей 75,76 КК України чоловіка звільнили від відбування призначеного покарання та замінили його однорічним іспитовим строком.

Leave a Comment