Волинь Новини

Бігає з ножицями за дітьми, розпалює багаття у квартирі: на Волині скаржаться на психічно неврівоважену сусідку

Як стало відомо, у селищі Благодатному в житловому будинку, за адресою вулиця Миру, 19, мешканці скаржаться на психічно неврівноважену жінку, що не дає їм спокою: бігає з ножицями за сусідськими дітьми, розпалює вогнище у своїй квартирі, галасує вночі, а також не пускає доньку до хати і та змушена просити їжу в сусідів.

Як розповіли БУГу сусіди, жінка проживає у квартирі з 23-річною донькою, яку до 20-ти років у дворі рідко помічали мешканці – «мати не випускала на вулицю».

Тепер вже протягом місяця людям заважає гуркіт у під’їзді. Справа в тому, розповідають, що жінка не впускає свою доньку вночі додому, на що та зі всієї сили стукає ногами та руками по дверях. В кінцевому результаті – лягає спати на сходах, а прокинувшись, йде просити їсти у людей. Після років сидіння вдома, говорять, дівчина стала асоціальною.

«Буває три ночі підряд дочка приходить і «тарабанить» ногами та руками по дверях, а мати ніби просто не чує. Сусіди неодноразово викликали поліцію.

Після цього лягає спати на сходах, а коли прокидається – йде просити їсти у сусідів: хто кави винесе, хто повноцінний сніданок», – розповіла голова ОСББ.

«Діти настільки бояться, що пролазять додому на перший поверх через вікно, щоб не потрапити у під’їзд»

Мешканці також наголошують, що жінці потрібна допомога лікарів, адже та, мовляв, завдає шкоди своїй вже повнолітній дитині та залякує сусідських дітей.

«Вона дає донці якісь таблетки, щоб вона заснула. Як розповідала дівчинка, після них їй не добре – все як «у тумані». А нещодавно бігала з ножицями за дітьми, перед ними пошматувала ножем ляльку.

Діти настільки бояться, що пролазять додому на перший поверх через вікно, щоб не потрапити у під’їзд», – говорить мешканка будинку.

За словами жителів під’їзду, жінка не змогла вийти з депресії після того, як чоловік пішов та кинув її з тільки народженою дитиною.

Обом потрібне лікування та увага відповідних служб – впевнені сусіди

«Раніше жила та працювала в медзакладі у Луцьку. Коли народила дитину – її покинув чоловік. Коли повернулась у рідне місто, намагалась викинути немовля через вікно – люди завадили цьому», – згадують сусіди.

У свою чергу мати відмовляється від лікування свого психічного здоров’я – «не має на кого лишити малу».

«Матері потрібно пролікуватись, але боїться лишати доньку саму вдома, адже та не вміє користуватись плитою та не розуміє елементарного по господарстві. Дівчинку майже не випускали з дому до 20-ти років, вона не вивчилась у школі та ні з ким не спілкувалась», – говорять жителі будинку.

Відтак, мешканці просять місцеву владу, або ж відповідні служби звернути увагу на цю ситуацію. Адже вона тримає у напрузі всіх сусідів та може зашкодити громадскості.

Leave a Comment