Новини

У Рівному провели унікальну операцію, щоб вилікувати дружину військового

Фахівці центральної міської лікарні провели унікальну операцію. В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного втручання, а на заході – це вперше, – такою новиною поділилися у міській раді Рівного.

Читайте також:Зеленський розповів, що треба для відновлення енергооб’єктів до зими

52-річна пацієнтка — дружина військового – скаржилась на загальну слабкість, головокружіння, втрату ваги 12 кг за 3 місяці. У жінки було виявлено пухлину правої нирки з пухлинним тромбом в порожнистій вені.
24 травня жінка звернулась у відділення ургентної хірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР за консультацією. Лікар-хірург онколог Тарон Альбертович Налбандян спільно із колегами вирішили провести потрібну операцію лапароскопічно.
До виконання такого оперативного втручання команда фахівців готувалась і фізично, і налаштовувалась морально. Усе необхідне обладнання було наявне. 28 травня пацієнтці провели лапароскопічну нефрадреналектомію з венакаватромбектомією.
Вже наступного дня жінка почала рухатись вільно по відділенню, пити та харчуватися. Загальний стан хворої з кожним днем покращувався. Виписали пацієнтку на 5 добу у задовільному стані.
Читайте також наші новини у Facebook