Волинь Новини

На Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку (Фото)

Митрополит УПЦ МП Онуфрій приїхав у Володимирський район на Волині та провів службу у Святогірському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі. 

Читайте також: На Волині представники ТЦК зупиняли водіїв та перевіряли авто: що відомо

Митрополит УПЦ МП відвідав монастир 11-го січня, – пише Буг.

Про прибуття і службу митрополита Онуфрія повідомили на сторінці Зимненського монастиря. Правда офіційного повідомлення про сам приїзд і дату, як це робили раніше, не було, лише напередодні близько 9 години вечора вказали, що відбудеться ранкова літургія, а вночі в коментарях додали, що приїде Онуфрій.

Нагадаємо, настоятель УПЦ мп митрополит Онуфрій разом із керуючим Володимир-Волинською єпархією УПЦ МП митрополитом Володимиром Мельником «засвітилися» в календарі РПЦ на чолі з патріархом Кирилом. Митрополит Онуфрій досі входить до синоду РПЦ та не написав письмової заяви про вихід зі складу російської православної церкви.

На Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. Фото

У Зимненському монастирі митрополиту Онуфрію співслужили інші священники з московського патріархату: митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, вікарії Київської єпархії єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Бородянський Марк, єпископ Камінь-Каширський Афанасій духовенство монастиря та інші священники-гості монастиря. Разом з ними молилась і настоятелька Зимненського монастиря ігуменя Стефана (Бандура) із монахинями.

Зазначають, що митрополит Онуфрій попросив у Бога перемоги українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, та дарування миру нашій державі Україні.

Після богослужіння митрополит Онуфрій роздавав вірянам шоколадки, за що йому цілували руку, як видно з відео. Чи додавав по шоколадці ще по 100 грн, як це робив після богослужіння у Києво-Печерській лаврі – не відомо.

На Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. ФотоНа Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. ФотоНа Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. ФотоНа Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. ФотоНа Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. Фото
На Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. ФотоНа Волинь приїхав митрополит МП Онуфрій: роздавав шоколадки, а люди йому цілували руку. Фото
Читайте також наші новини у Facebook