Важливо Волинь Новини

На Волині представники ТЦК зупиняли водіїв та перевіряли авто: що відомо

11 січня на в’їзді та виїзді з міста Рожище Луцького району працювали поліцейські та представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Читайте також: Минають роковини з Дня загибелі мужнього Героя з Волині

 

На дорозі встановили знак про зупинку і перевіряли у водіїв документи і авто. Як розповіла Суспільному речниця Нацполіції Волині Ольги Бузулук — це планові спільні відпрацювання суміжних служб.

Зі слів пресофіцерки Волинського територіального центру комплектування і соціальної підтримки Уляни Кравчук, військові лише перевіряли документи.

«Це проводиться задля перевірки даних та перегляду справи конкретної особи та перевірки, наприклад, відстрочки, чи броні. Це не повістка на відправлення до військової частини. Не слід сприймати це як рейд для залучення майбутніх військовослужбовців. Слід розглядати це як перевірку документів», — каже пресофіцерка.

Уляна Кравчук також додала, що за порушення вимог законодавства про мобілізацію передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 3400−5100 грн.

 

 

«Особа, яка відмовилась отримувати повістку, або отримала повістку, але не з’явилася до територіального центру по повістці може бути оштрафована, — зазначає пресофіцерка. — Також керівник територіального центру має право залучити працівників поліції та доставити військовозобов’язаного до ТЦК примусово».

 

 

Під час відпрацювань спершу правоохоронці зупиняли авто і просили пред’явити документи., Згодом до машини підходили працівники ТЦК.

Водій Альберт Авдалян каже, що він громадянин Грузії. В Україні п’ятий рік і має посвідку на постійне проживання.

 

 

«Жінка, діти, працюю, все тут роблю, як положено. Документи перевірили у мене, все нормально»,— каже чоловік.

 

 

 

У Луцькому районі представники ТЦК зупиняли водіїв та перевіряли авто: що відомо

 

У Юрія окрім перевірки документів також оглянули вміст мікроавтобуса.

 

 

«За день мене зупиняють вже п’ятий раз. На Дубищах, в другому кінці Рожища… Кажуть відпрацювання району і все. Повістку не вручали», — розповів водій.

 

 

 

У Луцькому районі представники ТЦК зупиняли водіїв та перевіряли авто: що відомо

 

Ще один з водіїв, яких зупиняли біля Рожища сказав, що до роботи військових і правоохоронців ставиться позитивно. Чоловік віз товар зі Львова до Луцька.

 

 

«Все-таки воєнний стан, — каже Роман. — Я все розумію. потрібно перевіряти. Повістку не вручили…можу їхати далі».

 

 

 

У Луцькому районі представники ТЦК зупиняли водіїв та перевіряли авто: що відомо

 

Самі представники центру комплектування та поліцейські на місці коментувати відпрацювання відмовилися.