Волинь Новини

Віддали найцінніше: рік тому загинули волинські захисники – Олександр Іваненко та Юрій Повшук

5 грудня 2022-го Рожищенська громада на Волині втратила одразу двох своїх захисників. Чорні вісники втрати прилетіли двом родинам – Олександра Іваненка з Дубища та Юрія Повшука з Єлизаветина.

Читайте також: «Очі завжди сяяли»: історія Героя з волинської бригади, який підірвався на ворожій міні

 

Про це інформують у Рожищенській міській раді, передає ВСН.

Росія почала активно штурмувати Бахмут та населені пункти на підступах до нього з липня 2022 року. У грудні боротьба з російським агресором стала ще більш запеклою. Українські військові надлюдськими зусиллями стримували ворога. А деколи й ціною власного життя.

31-річний захисник України, солдат, стрілець-санітар стрілецького батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Олександр Миколайович Іваненко отримав смертельне поранення під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Білогорівка Бахмутського району.

Старший солдат механізованої роти 214-го окремого спеціального батальйону Збройних сил України Юрій Леонідович Повшук, 1971 року народження, загинув від рук окупантів поблизу Кліщіївки того ж Бахмутського району.

 

 

«Наші земляки до останнього подиху боролися за рідну землю і відали у цій боротьбі найдорожче – власні життя. Вони стали творцями новітньої історії Української державності, прикладом гідності, мужності та любові до рідної землі для кожного з нас.

А ще – залишилися у пам’яті своїх односельців добрими, щирими, працьовитими людьми, які у часи загрози незалежності рідної землі без вагань піднялися на захист України», – зазначають у міськраді.

 

 

Вічна пам’ять і шана загиблим українським захисникам Олександру Іваненку та Юрію Повшуку!

Читайте також наші новини у Facebook