Волинь Новини

«Настоятель спокійно спостерігав»: на Волині представники УПЦ МП побили та покусали волонтерку

У селі Рудня, що за 25 кілометрів від Луцька, між учасниками обговорення переходу місцевого Свято-Дмитрівського храму від УПЦ МП до складу Православної церкви Україниспалахнув неабиякий конфлікт.

Про це інформує Конкурент.

Про інцидент розповіла учасниця подій, волонтерка Віра Шварцкоп.

Діалогу не вийшло. Фанатики московських попів були проти публічності. Вони вигукували образи, триповерхові мати, накинулись на мене з кулаками і забрали телефон, яким я всього-на-всього проводила пряму трансляцію. Упирі бояться світла, зло боїться правди. Ці «віруючі» люди, зокрема, чоловік на відео, кілька разів вдарили мене в груди і відібрали телефон. Довелося викликати швидку, – розповідає пані Віра.

На першому оприлюдненому відеозаписі видно, як вищезгаданий чоловік, виконує рух схожий на укус, після чого волонтерка починає сильно кричати.

Інформацію про укус Віра Шварцкоп підтвердила особисто журналістам та зазначила, що рану від укусу довелося обробляти працівникам «швидкої», які прибули на місце події.

Найцікавіше, що настоятель храму не виявив жодного бажання врозумити свою паству, вгамувати агресію. Сидів в церкві і спостерігав спокійно через вікно. Невже то так прийнято в цій громаді так матюкатися, кричати і шарпатися? Чого змогла навчити цих людей церква? – обурюється волонтерка.