ТОВ «Реал Естейт Плюс» самочинно здійснив роботи з надбудови третього поверху на нежитловому приміщенні в Луцьку на Ковельській. Відділ держархбудконтролю Луцькради виніс припис про припинення робіт і наклав на замовника будівництва 85 644 гривні штрафу. Луцькрада звернулася з позовом до суду, аби знести добудову.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради, – пише ГІТ.

Нещодавно до міської влади надійшла заява про незаконну добудову нежитлового приміщення на вулиці Ковельській, 66 у місті Луцьку. Мешканці сусідньої багатоповерхівки стурбовані цим фактом і просили здійснити перевірку.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради призначив позапланову перевірку, яка була проведена у вересні цього року.

За її результатами встановлено, що замовник будівництва – ТОВ «Реал Естейт Плюс» – самочинно здійснив роботи з надбудови третього поверху та, за зовнішнім виглядом конструкції, можливо, планував й добудову четвертого. Складено акт, протокол про виявлені порушення та винесено припис щодо зупинення будівельних робіт. На замовника накладено штраф у сумі 85 644 грн за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, згідно з вимогами чинного законодавства.

Разом з цим Луцька міська рада підготувала позовну заяву до Господарського суду Волинської області про знесення самочинно збудованого об’єкта та приведення його до попереднього стану, а також заяву про забезпечення позову шляхом заборони внесення відомостей про державну реєстрацію права власності та/або державну реєстрацію змін до державного реєстру речових прав на нерухоме майно.