Цьогоріч на Волині з’явилося ще 6 нових сучасних рекреаційних пунктів на базі Ковельського, Володимир-Волинського, Прибузького, Маневицького, Колківського лісгоспів та держпідприємства «СЛАП «Ратнеагроліс».

Про це повідомив на свій сторінці у фейсбуці голова облради Григорій Недопад, 12 канал. 

«Лісогосподарники створили не просто альтанки при трасах, а сучасні, стилізовані, з якісно новим обслуговуванням рекреаційні майданчики», – зауважив посадовець.

За його словами, тут – і місця для паркування, і освітлення, і печі-мангали, і дитячі ігрові зони, і стаціонарні вбиральні з проточною водою, а також торгові павільйони з дарами лісу.

Як розповів Григорій Недопад, на сьогодні в області вже налічується близько 130 великих і понад 650 малих зон відпочинку.

«І все це зроблено руками лісівників. Волинські лісогосподарники дуже високо підняли планку. Це гідне того, аби слугувати прикладом для усієї України», – додав він.

Голова Волиньради зауважив, що цьогоріч лісгоспи також збудували майже 60 кілометрів лісових доріг.

«Географію будівництва кожної з них лісівники обговорюють з громадами. Олександр Кватирко (начальник управління лісомисливського господарства, – ред.) зауважив, що, окрім прокладання нових шляхів, лісоводи утримують і 700 км дорожнього полотна, збудованого раніше. Видатки на усе у 2021 році склали 18 млн грн не бюджетних, а зароблених держлісгоспами коштів», – йдеться у дописі.

«Лісові дороги з’єднали між собою десятки сіл. Зокрема, сполучення Галузія – Вовчецьк, яке згодом доведуть ще й до села Костюхнівка, скоротив шлях з 55 до 9 кілометрів для місцевих мешканців, одночасно розвантаживши міжнародну трасу. Усе, в що вкладають держлісгоспи, покращує і економіку, і соціальну інфраструктуру», – пише Григорій Недопад.