Волинь Новини

У громаді на Волині оголосили надзвичайну ситуацію: досі не розпочався опалювальний сезон

Як стало відомо, у Локачинській громаді досі не розпочався опалювальний сезон.  Відтак, ситуацію прокоментували у селищній раді, про це написав заступник селищного голови Тарас Хом’як.  Про це повідомляє Район. Локачі.

Зокрема це стосується шкіл та садочків, які в якості опалення використовують природний газ.

Управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради відповідно до розпорядження селищного голови про початок опалювального сезону здійснило всі заходи щодо початку опалювального сезону – провели повірку сигналізаторів газу, вогнегасників та обладнання котелень.

Як пише заступник, у всій державі склалась безвихідна ситуація з постачанням газу, яке пов’язане з його ціною для комунальних установ. Управління гуманітарної політики оголосило тендер на закупівлю газу по ціні 30 гривень за 1 кубічний метр, проте жоден з постачальників не виявив бажання його постачати за такою ціною.

Місцева комісія ТЕБ та НС у звязку із відсутністю постачальника газу оголосила надзвичайну ситуацію в Локачинській громаді. Такі ж рішення прийняли Володимир-Волинська районна та обласні комісії.

Оголошення надзвичайної ситуації дасть змогу напряму закупити блакитне паливо для шкіл та садочків у ТОВ «Нафтогаз-Трейдинг» та нарешті розпочати опалювальний сезон. Відповідний пакет документів вже направлений на розгляд до Нафтогазу і від того, як швидко його розглянуть в Києві, залежить початок опалювального сезону в громаді.

«Щоб розвіяти всі чутки та домисли про те, що в інших громадах ГАЗОВІ котельні працюють, повідомляємо, що в межах області ситуація в інших громадах така ж, як і в нас», – зазначає Тарас Хом’як.

Leave a Comment