Волинь Новини

У якому стані діти із луцького дитбудинку, які захворіли на коронавірус

Сімнадцятьох дітей та виховательку доправили до інфекційної лікарні. Їхній стан, за словами медиків, задовільний. Двом госпіталізованим – менше року, решті хворих – до трьох.

Про це повідомляє ТСН.

Нагадаємо, у обласній інфекційній лікарні перебувають 17 із 34 вихованців закладу. Інфіковані також декілька працівників.

Коронавірус загалом підтвердили у п’яти працівників закладу. Усі вони не були щеплені від коронавірусу. Це няні та вихователі, наразі вони лікуються вдома.

«Стан дітей стабільний, без погіршення. Залишаються в когось в більше, в когось менше прояви ГРВІ, тобто нежить, покашлювання, температури немає ні в кого», – повідомляє завідувачка відділення Волинської обласної інфекційної лікарні Ірина Капустіна.

Перший випадок коронавірусу в однієї з працівниць дитбудинку виявили ще наприкінці минулого тижня. Після того почали масово тестувати всіх: і дорослих, і дітей. Усього у дитбудинку вакциновано менше половини працівників.

«Люди, в яких негативний ПЛР-тест, зараз проходять вакцинацію. Я думаю, що до кінця тижня ми досягнемо навіть 80 відсотків. Захворіли люди, які не були вакциновані», – запевняє в.о.директора Волинського спеціалізованого будинку дитини Віктор Максимюк.

Leave a Comment