Волинь Новини

На Волині під час дистанційного навчання школярі отримають компенсацію за харчування: що потрібно знати

Як стало відомо, у закладах освіти району під час дистанційного навчання виплачуватиметься грошова компенсація за харчування.

Про це інформує пресслужба РДА.

Станом на 23 вересня, зі 113 закладів загальної середньої освіти Камінь-Каширського району бар’єр 80 % вакцинованого персоналу подолали 53. Відтак, вони продовжують працювати у звичайному режимі, а решта – переходять на дистанційну форму роботи, адже мають недостатній рівень щеплень, аби проводити очне навчання.

Такі норми встановлені у зв’язку із запровадженням «жовтої» зони епіднебезпеки, яка діє від сьогодні. До слова, дитячі садки та 1-4 класи шкіл працюють стаціонарно.

У тих закладах, де освітній процес організовано з використанням технологій дистанційного навчання, на відповідний період призупиняють надання послуг з харчування.

Тому, щоб надалі не виникало проблемних питань і колізій з приводу цього питання, голова райдержадміністрації Ольга Ващук провела нараду за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Максима Демидюка та директора ТОВ «РАМЕДАС УКРАЇНА» Ярослава Бурякова.

Слід зазначити, що в такому разі батькам здобувачів освіти виплатять грошову компенсацію за дні, коли діти не відвідували навчальні заклади, працюючи онлайн.

До слова, виплата зазначеної компенсації здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1997 р. № 155 «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Розміри компенсації згідно з цим документом становлять:

  • – для дітей віком від 6 до 10 років – 360 грн,
  • – для дітей віком від 11 до 14 років – 370 грн,
  • – для дітей віком від 14 до 18 років – 380 грн на місяць пропорційно до навчальних днів, у які діти не відвідували школу або не харчувалися.

Інформація щодо форми навчання у закладах загальної середньої освіти у розрізі територіальних громад Камінь-Каширського району станом на 23.09.2021 р.:

  • – Камінь-Каширська ТГ – 19 (дистанційна), 24 (очна);
  • – Любешівська ТГ – 21 (дистанційна), 8 (очна);
  • – Маневицька ТГ – 8 (дистанційна), 14 (очна);
  • – Прилісненська ТГ – 5 (дистанційна), 5 (очна);
  • – Сошичненська ТГ – 7 (дистанційна), 2 (очна).

Leave a Comment