Звичайно, я міг би розповісти страшну історію про те, як випадково зупинився попі…ти в лісі і за півгодини набрав купу грибів, але і без мене таких оповідачів вистачає, тому розкажу як було насправді …
А діло було сьогодні, 14.09.2021 року відразу біля Маневич.
За сім годин блукання по лісі вполював понад сотню білих грибів.
Гриб надзвичайно трудовий, росте в заростях.
Трохи “оборзів” і не звертав увагу на польські гриби, хоча їх також можна було назбирати.
P.S. Маю надію, що нікчемну естетику фото “братської могили” компенсують репортажі самого процесу тихого полювання. Розповідає Тарас Ковальчук у групі Грибники Волині.
![](https://volyninfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241775813_3028662664075543_2667372318124925234_n-225x300.jpg)
![](https://volyninfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241798473_3028662570742219_7273819811417057225_n-225x300.jpg)
![](https://volyninfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241835307_3028662517408891_7311370815564783543_n-225x300.jpg)
![](https://volyninfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241839230_3028662617408881_5283975376812808407_n-1-225x300.jpg)