Волинь Новини

Їхні діти дружили: деталі вбивства у Луцьку. ВІДЕО

У Луцьку в результаті конфлікту чоловік зарізав сусіда. Трагедія сталася увечері 8 вересня на вулиці Боженка. 

Журналісти 12 каналу побували на місці подій.

Про 44-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві, сусідка Ніна говорить неохоче. Зізнається: від нього натерпілися і діти, і дружина.

“Він нап’ється, то вона втікає. Колись бив ше її так, що ми мали, на що дивитися. Чоловік цей ніде не робить. Тут із сокирою недавно за мною гонився”, – розповідає жінка.

Біля будинку, де сталася трагедія, досі не прибрали медичні рукавички, а на паркані помітні сліди крові.

Ще одна місцева мешканка ділила двір із убитим протягом 13 років. Розповідає: померлий проживав у будинку із неповнолітньою донькою. Дружина – постійно на заробітках у Польщі.

“Вони жили, але потім розійшлися. Але дитина була, дитина при ньому. І він її в школу, зі школи возив. Ну бо мама була в Польщі на роботі”, – розповідає сусідка.

Того вечора дівчинка була в сусідньому будинку – бавилась із донькою людини, яку сьогодні підозрюють у вбивстві. Було вже пізні й батько саме йшов забирати дитину додому, а зустрів ножа.

У Луцькій міській лікарні кажуть: виклик надійшов після 22 години.

“Був доставлений пацієнт середнього віку. Чоловік із колото-різаною раною в області серця. Був взятий в операційну. На жаль, поранення було таке, що несумісне з життям. Він помер”, – коментує Андрій Смольянінов, заступник директора Луцької міської клінічної лікарні.

У поліції кажуть: 44-річного лучанина, який встромив ножа у груди сусіду, затримали. За цим фактом триває досудове розслідування, розпочате за ч.1. ст. 215 ККУ. Йдеться про умисне вбивство. Йому загрожує від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Leave a Comment