Волинь Новини

У Луцьку “головний по парковках” неправильно припаркувався. ФОТО

Директор луцького комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» Олег Бахтай порушив ПДР, припаркувавшись у неналежному місці.

Це помітив фейсбук-користувач Володимир Володимирович Окладний, який поділився фотодоказами у спільноті «АвтоАндони Луцька», пише Таблоїд Волині із посиланням на ІА «Конкурент».

«Бог паркування», – прокоментував очевидець.

На фото видно, що легковий автомобіль Renault припаркований на тротуарі на вулиці П’ятницька Гірка, поруч із будівлею Луцькради, на тротуарі таким чином, що для пішоходів місця не залишилось.

Під лобовим склом автівки була закріплена перепустка до міської ради на ім’я Олега Бахтая – директора КП «АвтоПаркСервіс», яке займається облаштуванням і утриманням стоянок у місті.

Журналісти ІА «Конкурент» зателефонували до Олега Бахтая, аби дізнатися, чи це дійсно його авто та про причини його вчинку.

«Це мій автомобіль. Я був змушений порушити правила дорожнього руху через те, що найближчий паркомат на вулиці Кривий Вал зламався, а мені треба було забрати важку річ. Таким чином, я припаркувався на декілька хвилин на тротуарі, якомога ближче до того місця, щоб легше було нести її», – пояснив чиновник.

 

 

 

Leave a Comment