Волинь Новини

Як працює і скільки коштує прокат самокатів у Луцьку. ВІДЕО

У Луцьку запрацював сервіс прокату електросамокатів. Скористатися ним може будь-хто. Для цього потрібно мати лише телефон і гроші.

Як працює європейський сервіс у Луцьку та чи вподобали його лучани – Марія Вавринюк розповість у сюжеті 12 каналу.

Що ж по грошах? Дев’ять гривень потрібно заплатити за розблокування самоката. А далі вже – скільки наїздите. У Луцьку діє два тарифи: з понеділка по четвер – 2,50 грн за хвилину, п’ятниця – неділя – 2,90 грн.

Щоб проїхатись на самокаті, потрібно відкрити камеру на телефоні і сканувати QR-код, встановити запропонований додаток, зареєструватися там і додати картку оплати. До слова, перші 10 хвилин безплатні.

Уся процедура триває не більше 2 хвилин.

До людей на самокатах лучани кажуть вже звикають. Правда, багато думали, що довго тішитись не вийде. Бо ж покрадуть. Щоб цього не сталось, самокати облаштовані системами GPS. До слова, користуватися самокатами можна що вдень, що вночі. Пік, розповідають, по вечорах.

Оскільки самокати тільки тестують, то поки що карта покриття є не всюди. Втім, її збільшують. Зараз покататися можна в центрі, Старому місті, на проспектах Грушевського, Мойсея, Соборності, Молоді. Також частина вулиці Відродження у районі Північного ринку.

Leave a Comment