Новини

«Пишаюсь виступом моєї команди на Євро-2020», – Андрій Шевченко

Після матчу зі збірною Англії на Євро-2020, який завершився поразкою для українських футболістів, головний наставник збірної України Андрій Шевченко  подякував команді та уболівальникам за роботу та підтримку.

Тренер зазначив, що 3 липня команда дала бій сильній команді Англії.

Шевченко виклав світлину, де команда дякує фанатам у італійському Римі за підтримку. Відзначимо, що під час трансляції було добре чутно українських уболівальників, які заполонили “Стадіон Олімпіко”. Українська діаспора подякувала футболістам за історичне досягнення на чемпіонаті Європи.

 

 

«Ми зіткнулися з сильною командою минулої ночі. Дякую всім фанатам за вашу дивовижну підтримку, це було так важливо у нашій подорожі. Пишаюсь виступом моєї команди на Євро-2020. Ви написали чудові сторінки для українського футболу», – йдеться у пості.

Українська збірна завершила свій шлях у чвертьфіналі Євро-2020. Англійці зупинили переможну ходу українців. Матч завершився звитягою Англії (0:4).

Гра наших хлопців об’єднала усю Україну в одне ціле. Навіть після фіаско у гру з англійцями фанати були горді за гру українців на чемпіонаті Європи.

Leave a Comment