Новини

У Польщі викрили недобросовісну агенцію з влаштування на роботу українців

Як стало відомо, українці в Польщі незаконно займалися агенцією праці і незаконно працевлаштовували співвітчизників та інших іноземців.

Так, викрили 37-річну громадянку України, яка була власницею спулки (ТОВ), та 24-річного члена правління цієї спулки, також українця, – повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт Бєщадського відділу прикордонної служби.

Обоє займалися посередництвом при працевлаштуванні без наявності відповідних дозволів, необхідних для діяльності агенції праці. Фірма була зареєстрована в Жешуві. Крім того, вони дали нелегально роботу шістьом іноземцям, четверо з яких – громадяни України. Ті працювали на продуктових оптових складах.

До слова, трьом нелегальним працівникам вже видали зобов’язання до виїзду з Польщі, ще проти двох порушили адміністраційні справи. Власницю фірми та члена правління покарають штрафом за незаконну діяльність. Розмір штрафу визначить суд.

Нагадаємо, це вже другий подібний випадок за останній час. Попередній, коли українці в Польщі незаконно займалися агенцією праці, викрили в Кошаліні.

Leave a Comment