Волинь Новини

“Сьогодні особливий день”, – у Луцькому пологовому будинку вітали породіль. ФОТО

Мамам, які зі своїми малюками перебувають у Луцькому пологовому будинку вручили ортопедичні подушки-позиціонери. Так адміністрація закладу вирішила привітати жінок, які цими днями народили у Луцьку своїх діток, з Днем матері, пише ІА Волинські Новини.

Дехто з породіль уже готується до виписки, декого не так давно перевели з пологової зали. Анастасія днями народила свого первістка. Хлопчик і мама почуваються чудово. Новоспечена матуся каже: дуже задоволена ставленням персоналу і щаслива, як все минуло.

«У пологовому до мене дуже гарно поставилися. Чесно кажучи, якби не акушерка, я б не знаю що б робила. Тому найголовніше – слухатися акушерку і все буде добре», – каже вона.

Щороку у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Цього року свято припало на 9 травня. Нині у Луцькому пологовому будинку перебувають 23 мами, які вже дочекалися зустрічі зі своїми малюками, двоє з них – у відділенні для інфікованих на COVID-19.

Працівники пологового будинку вирішили по-особливому привітати пацієнток, які днями народили малюків у їхньому закладі. Завдяки підтримці спонсорів для матусь придбали подарунки – подушки-позиціонери для комфортного годування малюків, розповідає керівник закладу Сергій Сябрук.

«Бути не просто мамою, а й хорошою мамою і лишатися нею не тільки в 18-20 а й у 60-70 років – це непроста робота. Сьогодні – дуже гарне свято, а наш пологовий безпосередньо причетний до нього, адже саме тут і стають мамами. Тож ми вирішили не бути осторонь і відзначити тих матусь, які нещодавно народили діток у нашому пологовому будинку. Хтось з них у нас уперше, хтось – вдруге чи й учетверте. Але щоразу ця подія – народження малюка – не менш особлива», – зазначив він.

Привітала молодих мам і заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

«Сьогодні особливий день. 9 травня – це і святковий день з присмаком скорботи, і цього року на цю дату припав День матері, тож не могла сьогодні не приїхати. Бо найбільше щастя кожної жінки – відчути радість материнства. Відчуття, коли ти вперше береш на руки свою крихітку, нічим не передати і не відтворити, якщо ти їх не пережив. Сьогодні вкотре хотілося по-доброму радіти разом з молодими матусями, бо вони мають таку нагоду тримати на руках своїх малюків», – зазначила вона.

З початку року у Луцькому пологовому побачили світ близько 540 діток. Лише за останній тиждень тут народилося 38 малюків.

У одній з палат тішиться своєму маляті Оксана.

«Дякую, що допомогли нам з чоловіком стати батьками», – подякувала вона Сергієві Сябруку, який і приймав у неї пологи. Каже: у неї навіть не стояло питання куди звернутися, одразу ж обрали Луцький пологовий будинок. А оскільки так співпало, що на День матері вони ще перебували тут, то й молодим батькам вручили подарунок.

Один малюк цього дня перебував у кювезі в реанімації. Подарунок вручили й його мамі, яка саме прийшла подивитися, як підростає її дитинка. Лікарі кажуть: дитинка вже добре набирає вагу, в стабільному стані. Тож скоро має опинитися в палаті разом з мамою. Тоді й зможуть скористатися подушкою.

До слова, у Луцькому пологовому будинку є ще одна традиція: мамі кожного сотого малюка теж вручають подарунок. Нещодавно уже вітали маму, яка народила 500-ту дитинку цього року в закладі.

Як переконує заступниця міського голови Ірина Чебелюк, у міській раді пишаються, що Луцьк має комунальний заклад такого рівня як Луцький пологовий будинок.

«З боку органу місцевого самоврядування ми намагаємось підтримати і заклад, і медичний персонал, і лікарів, щоб нашим пацієнтам було комфортно. Є велика заслуга керівництва пологового будинку, яке дбає про імідж закладу. Адже у нинішніх умовах розвитку медицини НСЗУ змушує включатися керівників як менеджерів.

А сьогодні, користуючись нагодою, хочу привітати всіх мешканок нашої територіальної громади і побажати кожній, хто ще не став мамою нехай обов’язково стане, кому це пора. А тим, хто мають діток – нехай вони насолоджуються кожною хвилиною. Бо життя таке невблаганне і ми часто за буденними справами недостатньо приділяємо уваги нашим дітям. Хочу побажати, щоб кожна мама була на своєму місці і дарувала своїм дітям відчуття комфорту затишку і захисту», – резюмувала вона

Leave a Comment