Волинь Новини

На Волині учні не ходитимуть у школу ще тиждень

Комісія ТЕБ та НС при Володимир – Волинському міськвиконкомі рекомендує продовжити дистанційне навчання у школах до 11 травня

 Таке рішення було прийнято на її черговому засіданні, де обговорили епідемічну ситуацію на території громади й продовжили карантинні обмеження «помаранчевої» зони, як цього вимагає постанова Кабміну. Вислухавши думку медиків, також рекомендували управлінню освіти та керівникам шкіл продовжити дистанційне навчання до 11 травня.

На засіданні заслухали завідувача міськрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ» Валерія Онищука, а також генеральних директорів ЦПМД  і ТМО Катерину Чубок і Тетяну Ващук.  Медики зазначили, що ситуація з коронавірусом у Володимир-Волинській громаді поки що не вселяє оптимізму, адже щодня до стаціонарного відділення ТМО поступає по 9-10 нових хворих із підтвердженим діагнозом або ж із підозрою на інфікування. Зараз, до слова, у стаціонарному відділенні княжого міста перебуває 64 хворих із пневмоніями, з них – у 46-ти підтверджений коронавірус, решта – або очікують на результати тестів, або отримали негативний результат.

Продовжуючи дистанційне навчання, у Володимирі сподіваються на те, що ситуація стабілізується і кількість хворих стрімко не зростатиме. Оскільки в окремих школах велика кількість інфікованих коронавірусом, як серед вчителів, так і учнів.

Комісія ТЕБ та НС  прийняла до виконання  рішення регіональної комісії щодо продовження  дії «помаранчевого» карантину на Волині до 30 червня. Роксолана Вишневич

Leave a Comment