Волинь Новини

Якої погоди чекати волинянам на Великдень

У тиждень перед Великоднем погода на території області буде дуже примхливою. І заморозки, і зливи, і вітри на межі шторму, і нетривале потепління – чого тільки не прогнозують синоптики волинянам у передсвяткові дні.

Про найбільш актуальні прогнози погоди на наступний тиждень ІА Волинські Новини розповіли у Волинському обласному центрі гідрометеорології.

Як повідомив черговий синоптик, 27-28 квітня на території області збережеться суха погода без опадів. Вночі синоптики очікують сильні заморозки у повітрі – від 0 до −5 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від 5 до 10 градусів вище нуля.

З 28 квітня очікується надходження теплого повітря з Атлантики, тож вже 29 квітня, на Чистий Четвер, температура повітря зросте від 12 до 17 градусів тепла.

30 квітня та 1 травня температурні показники на Волині ще більше зростуть – від 14 до 19 градусів вище нуля вдень і 5-10 тепла нічної пори доби. У п’ятницю, 30 квітня, очікуються опади у вигляді дощу, 1 травня – невеликий дощ вдень.

На жаль, таке потепління триватиме недовго.

На Великдень, 2 травня, погода на території області буде прохолодною.

«Цього дня пройде циклон з Атлантики, який принесе значні дощі з поривами вітру 15-20 метрів за секунду. Також на Великдень очікуємо зниження температури від 10 до 15 градусів тепла вдень, а також значні дощі. Тобто, кажучи простою мовою, 27 та 28 квітня буде без опадів і холодно, зате 29 та 30 квітня – потеплішає і задощить. 1 травня – також буде досить мокро. На другий день Пасхи, 3 травня, погодні показники будуть майже аналогічними, як і на перший, проте з меншою кількістю опадів. Денна температура повітря коливатиметься від 10 до 15 градусів вище нуля, вночі – 1-6 градусів тепла», – розповів черговий синоптик Волинського обласного центру гідрометеорології.

Leave a Comment