Новини

Українці їдуть на роботу до Польщі з фальшивими документами

Затримано чергових громадян України, які намагалися в’їхати до Польщі на підставі фальшивих документів про працевлаштування.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Надбужанського відділу прикордонної служби, кілька днів тому в пункті пропуску в Гребенному затримали 2-х українців.

Під час проходження паспортного контролю вони почали нервово поводитися. Виявилося, що чоловіки пред’явили фальшиві “освядчення”, на підставі яких хотіли перетнути кордон. Несправжність документів підтвердила ретельна перевірка.

Подібна ситуація мала місце й в пункті пропуску в Дорогуську. Там затримали 3-х громадян України. Двоє чоловіків та жінка так само пред’явили прикордонникам фальшиві “освядчення”, щоб потрапити до Польщі.

У всіх випадках проти порушників відкрили кримінальні провадження. Їм відмовили у в’їзді до Польщі й повернули в Україну.

З початку року співробітники Надбужанського відділу прикордонної служби виявили вже понад 300 фальсифікованих документів, які пред’являли під час перетину кордону подорожуючі.

Leave a Comment