Волинь Новини

На Волині порушники уникають покарання через помилки патрульних при складанні протоколів

Cуддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко укотре навчав патрульних складати протоколи.

Цього разу в суді розглядали справу стосовно одного порушника, а докази поліцейські принесли на іншого, у протоколі – помилка на помилці, йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс», – передає ІА Волинські новини.

Володимира Харцуна наприкінці лютого затримали патрульні. Їм здалося, що чоловік нетверезий. Тож хотіли притягнути водія відповідальності. Однак, мабуть, так поспішали, що принесли до суду не ті відеодокази.

На одному з відео видно, як поліцейський зупиняє машину марки ЗАЗ. А якщо порівняти з іншим записом, неозброєним оком видно різницю. На одному диску ранок, а на іншому – вечір. Та й в одному випадку йдеться про ЗАЗ, а в іншому – про фіат. Мало того, водій на останньому відео інший. І точно на Володимира Харцуна не схожий. Під час засідання Віталій Ковтуненко побачив підміну.

Однак це ще не все. Патрульний наробив чимало помилок у протоколі. Поліцейський виправдовується, мовляв, це механічна помилка.

Суддя наголосив: якби поліцейський зробив механічну помилку, виправив її і написав «Виправленому вірити», то суд узяв би це до уваги. Але правоохоронець цього не зробив. Тож суд не може його ствердження брати до уваги.

Leave a Comment