Волинь Новини

Оновлені карантинні зони: де знову опинилася Волинь?

Оновили розподіл на карантинні зони. До помаранчевої зони віднесено 17 регіонів, в тому числі й Волинську область.

Інформацію про це можна знайти на сайті МОЗ.

Згідно з розподілом, у помаранчевій зоні перебувають Київ, Вінницька, Волинська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

У червоній – чотири області: Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня. Залежно від кількості хворих на коронавірус вся територія України поділяється на зони, де діють певні обмеження.

У «помаранчевій» зоні діють всі обмеження «жовтої» зони, а також передбачено:

проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі щонайбільше 220 осіб за умови, що 1 особа припадає на 10 кв. м площі будівлі;

відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами щонайбільше 20 осіб;

обмежено планові госпіталізації. Виключення становлять допомога вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативним хворим, а також випадки, коли є ризик для життя пацієнта.

Заборонено роботу:

хостелів і турбаз;

ресторанів, нічних клубів вночі;

спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури (крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше однієї особи на 10 кв. м приміщення);

дитячих таборів;

масові збори понад 100 осіб (одна людина на 20 кв. м);

Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.

Leave a Comment