Новини

2-річного хлопчика знайшли серед лісу (ВІДЕО)

У селі Кам’янівка на Житомирщині зник хлопчик 2,3 роки в неділю, 21 березня. Мати сама намагалася розшукати сина, але марно. Жінка зателефонувала сестрі, а та в поліцію.

Хлопчика знайшли серед лісу, майже за 2 км від його обійстя, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

“Мати разом із дитиною приїхала з міста наводити лад після зими у своєму заміському обійсті. Поки жінка поралась по господарству, її 2-річний син грався на подвір’ї. У якийсь момент господиня побачила покинуті хлопчиком іграшки, однак його самого ніде не було”, – розповіли в поліції.

Село невелике і розташоване у лісистій місцевості. Поліцейські поділились на спільні з місцевими жителями пошукові групи і взялися відпрацьовувати територію. Окрема група у селі перевіряла хати-пустки, покинуті приміщення, чагарники на околицях тощо. Інші прочісували ліс по визначених секторах.

“У лісі були окремі ділянки, де ще лежав сніг. На ньому ми помітили сліди дитячого взуття і пішли за ними. Увесь цей час голосно гукали хлопчика на ім’я. Врешті побачили дитину. Малюк спокійно ішов лісовою дорогою, а коли ми його покликали, розвернувся нам назустріч”, – розповів заступник начальника Овруцького відділу поліції Петро Бородій.

Поліцейські привезли малюка у село і передали матері. Із хлопчиком нічого не сталось, а своєї подорожі він не злякався.

Leave a Comment