Важливо Волинь Новини

Ігор Поліщук дав луцьким перевізникам тиждень

Луцька міська рада визнала незадовільною роботу перевізників ТзОВ ВТП «Санрайз», ТОВ «Фавоній плюс», ФОП Михалюк Ю.П., ФОП Кашуба Т.І., ФОП Макарчук М.П., ФОП Кубовий Б.А., ФОП Тимощуком М.С., ФОП Федік Л. Г.

Про це пишуть на сайті Луцької міської ради.

Перевізників звинуватили в недотриманні умов договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, зокрема: невідповідності кількості транспорту на маршруті, неналежному технічному стані транспортних засобів, оплаті проїзду готівкою, відсутності контролю оплати електронним квитком, значній кількості скарг, що надходять на службу 15-80 та багато іншого.

Перевізників попередили, що в разі повторного порушення виконання умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, з підприємством буде розірвано договір, а також зобов’язано про усунення порушень письмово проінформувати виконавчий комітет міської ради в термін до 31.03.2021.

Сьогодні роботу усіх 8-ми перевізників, які працюють у нас в місті, ми визнали незадовільною. Це має бути попередженням для них: така робота нас не влаштовує. Маршрутки із підлогою, що провалюється, не влаштовують лучан. Робота маршруток, в яких на ходу відвалюються колеса (25 лютого в однієї з маршруток відвалилося одразу два колеса!) лучан та мешканців територіальної громади не влаштовують. Обіг готівки нас не влаштовує. Робіть висновки, – звернувся до представників перевізників міський голова Ігор Поліщук, та попросив за тиждень проінформувати про роботу з покращення роботи перевізників.

Leave a Comment