Волинь Новини

“Це треш!”-волинський кухар розповів про відоме українське шоу

На кафедрі технологій обладнання переробних виробництв Луцького НТУ відбулася зустріч з відомим волинським шеф-кухарем Володимиром Юріним.

Про це повідомляє інформаційне видання “Таблоїд Волині“.

Про закулісся популярної передачі шеф-кухар розповів студентам і викладачам «політеху».

«Це, звісно, треш. Цей проєкт створений для бабусь та дідусів, які кожного понеділка його чекають, мають улюблених героїв. Це навіть не формат професійної кухні. Це ніби така гра: іди пострибай, іди щось пороби. Пурга, насправді.

Я вважаю себе професіоналом, але не хотів довго брати участь у цьому проєкті, тому пішов. Звісно, це все режисура, сценарій. Це великий проєкт, він крутий, і щось дає. Але він корисний людям, які люблять соціальні мережі, щось на кшталт блогінгу. Я нікого не засуджую, але це не про мене, я таким не займаюся. Комусь це подобається, а мені взагалі не заходить. Тому я й пішов.

Плюс ср*ч. Там такі взаємовідносини, люди живуть у замкненому просторі. Ми приїжджаємо, нас заселяють у готель, і ми живемо там місяць. Додому нікого не відпускають, навіть кияни там живуть. Кожного ранку ти прокидаєшся о дев’ятій, бачиш одні й ті самі пики, їдеш на павільйон і до другої ночі знімаєшся. І щоб ви розуміли, один телевізійний день – це три дні зйомок. Ти не маєш права вийти у місто, і повинен лише беззаперечно виконувати роботу. Не може така свободолюбна каста як кухарі, тим паче шефи, так працювати», – розповів Володимир Юрін.

 

 

 

 

Leave a Comment