Волинь Новини

На Волині хочуть, щоб над містом постійно майорів червоно-чорний прапор

Голова депутатської фракції ВО «Свобода» у Ковельській міській раді Валерій Черняков зареєстрував проєкт рішення ради «Про використання червоно-чорного революційного прапора на території Ковельської ОТГ».

Автор проєкту пропонує, щоб на адміністративній будівлі Ковельської міської ради поряд з Державним Прапором України постійно був червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби українського народу, який ще називають – бандерівським, – передає Ковель медіа.

У проєкті також говориться про підняття червоно-чорного прапора на будівлях комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради у дні, перелічені у додатку до цього рішення. Вивішувати прапори будуть рекомендувати керівникам інших підприємств, установ, організацій (незалежно від форм власності) та громадських об’єднань міста. Бандерівський прапор також постійно має бути у сесійній залі поруч з Державним Прапором України та Хоругвою міста Ковеля.

Нагадаємо, сесія Ковельської міської ради 22 лютого 2018 року одноголосно вирішила вивішувати червоно-чорний стяг у визначені дні на адміністративному будинку, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування. Авторами того проєкту рішення були голови двох депутатських фракцій – Вадим Ткачук (ВО «Свобода») та Василь Дудка (ВО «Батьківщина»).

 

Leave a Comment