Волинь Новини

Біля села Копачівка працюватиме система автоматичного зважування автомобілів

На автошляху М-19, поблизу села Копачівка, працюватиме система зважування автомобілів в русі. Її встановлюванням займалися у четвер, 28 січня.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Волинській області.

Система покликана вберегти відремонтований автошлях від передчасних руйнувань, яких завдають перенавантажені транспортні засоби.

Тож на автодорозі М-19 поблизу села Копачівка працюватиме сучасний комплекс автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі»). Уже змонтували один з елементів цієї системи – рамну опору.

Виконавець робіт – ТОВ «СЕА Електротехніка».

 

 

Система зважування в русі WiM – це розумна система збирання інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами: дату та час проїзду, температуру навколишнього повітря та дорожнього покриття, смугу та напрямок руху, швидкість руху та державний номерний знак, габаритні розміри, відстань між осями, загальну масу та її розподіл по осях.

Такий комплекс WiM вже змонтували на автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, неподалік села Заріччя.

Для захисту автошляхів державного значення області від руйнування вантажівками планують встановити ще чотири системи зважування в русі.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment