Волинь Новини

Чи будуть у Луцьку добудовувати торгово-офісний заклад до профспілкового центру на Відродження?

У Луцьку біля зеленої зони до профспілкового центру на проспекті Відродження хочуть добудувати торгово-офісний заклад, – розповіла голова Федерації профспілок області Іванна Дубинка-Філозоф.

У міській раді містобудівні умови надали та через місяць скасували під час сесійного засідання. Зі слів голова Федерації, новий торгово-офісний центр вирішили збудувати на території, де нині парковка. Територію огородили парканом, – передає Суспільне.Волинь.

Містобудівні умови отримали в листопаді, гроші на будівництво вкладає інвестор, – каже Іванна Дубинка-Філозоф. Із її слів, нове приміщення запланували звести у чотири поверхи на рівні з нинішнім приміщенням профспілок.

Сквер на проспекті Відродження облаштували в 90-х роках працівники профспілкових організацій, – каже директор навчально-методичного центру профспілок Волині Валерій Авдасєв.

Нині зелена зона на обслуговуванні в комунальному підприємстві “Парки та сквери Луцька”. Його керівник Богдан Феденчук каже, що сквер на Відродження був закладений років 40 тому, коли закладали парк 900-річчя Луцька.

На той час мав до гектара площі, потім відбувалися будівництва, в тому числі і будинку профспілок. Його межа зменшилася до 49 соток. Зараз розробляється проєкт землеустрою, який буде втілений у життя разом із парком 900-річчя Луцька. І межі парку збільшаться із 49 соток до 77 соток. На даний час документи подані на експертизу в Київ, як буде пройдена – повідомимо.

На підставі чого скасували містобудівні умови начальник управління містобудування та архітектури Луцька Веніамін Туз не прокоментував.

Відмовитися від будівництва чи звертатися до суду, – каже керівниця профспілкової організації Іванна Дубинка-Філозоф, – будуть вирішувати на зібранні президії профспілок області найближчим часом.

Leave a Comment