Волинь Новини

Луцькі депутати заборонили профспілкам будувати торгово-офісний центр

Луцькі депутати скасували дозвіл, який раніше видала міська рада на реконструкцію з добудовою навчально-методичного центру профспілок на проспекті Відродження, 24.

Про це стало відомо у четвер, 17 грудня, під час сесії Луцької міської ради, – передає Перший.

«Федерація профспілок Волинської області має намір добудовувати до Навчально-методичного центру профспілок Волинської області на пр. Відродження, 24 приміщення торгово-офісного центру і тим самим забрати парковку біля центру та спотворити вигляд будівлі. Також цей комерційний об‘єкт, на мою думку, погіршить ситуацію із унікальним сквером, що знаходится поряд. Наступного року ми плануємо його реконструювати та осучаснити», – заявляв раніше міський голова Ігор Поліщук.

Зауважимо, містобудівні умови на проєктування будівництва видало 3 листопада 2020 року управління містобудування та архітектури міської ради.

«Це рішення було прийнято з порушенням попереднього рішення міської ради про реконструкцію скверу», – сказав Ігор Поліщук. На запитання про те, чи будуть покарані відповідальні за це працівники, міський голова сказав, що розгляне питання.

Врешті за скасування дозволу проголосували 34 депутати.

Leave a Comment