Волинь Новини

В поліклініці у Луцьку місяць не працюють ліфти

Два ліфти у поліклініці № 1 обласного центру — не працюють. Про це кореспондентам Суспільного розповів лучанин Андрій Давидов.

На процедури та прийом до лікарів пацієнти ходять сходами. Будівля чотириповерхова.

Найважче старшим людям, та пацієнтам з інвалідністю, – каже Андрій Давидов. Чоловік кілька тижнів допомагає мамі потрапити на третій поверх в процедурний кабінет.

Сходами до лікаря: в поліклініці у Луцьку місяць не працюють обидва ліфтиСуспільне Волинь

Підідіймачі не працюють вже місяць, – розповіла медична директорка поліклініки Людмила Пількевич. “Перший ліфт спочатку вийшов з ладу і вже не підлягав ремонту, а тепер і другий ліфт, бо він вже є старий, небезпечний для людей”, – каже вона.

Підіймачі у поліклініці обслуговувало підприємство “Волиньліфт”, розповів телефоном директор Андрій Ткачук. Каже: 13 листопада технічний експерт дав висновок, що експлуатація двох ліфтів — заборонена.

На першому поверсі облаштували прийом сімейного лікаря для пацієнтів, які не можуть піднятися сходами.

Ситуацію Суспільному прокоментував начальник міського управління здоров’я Володимир Лотвін. З його слів, на заміну двох підіймачів потрібно 1,5 мільйона гривень. “Питання про виділення цих коштів буде вирішуватися на сесії Луцької міської ради”, – каже він.

За інформацією від міського управління охорони здоров’я Луцька, решта ліфтів у медичних установах обласного центру нині працюють.

Leave a Comment