Новини

Підвищення пенсій у грудні: Мінсоцполітики розповіло, хто отримає більше

В Україні з 1 грудня 2020 року відбулося чергове підвищення пенсій і соціальних виплат на тлі підвищення прожиткового мінімуму, внаслідок чого окремі групи пенсіонерів отримають виплати до 370 грн більше. Відповідну інфографіку оприлюднила пресслужба Міністерства соціальної політики у Фейсбук.

Відповідно до даних відомства, найбільше сума виплат зросла для осіб із інвалідністю першої групи, яким з 1 грудня почали нараховувати на 370,5 грн більше.

 

Підвищення пенсій із 1 грудня 2020 рокуFacebook / Міністерство соціальної політики

Зазначається, що сума виплат зросла для непрацюючих пенсіонерів, шахтарів, осіб з інвалідністю внаслідок ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалідів внаслідок війни та учасників бойових дій. Крім того, виплати зросли для ветеранів війни, членів сімей загиблих ветеранів та деяких інших соціальних груп.

Зокрема, виплати підвищили для жертв нацистських переслідувань з числа осіб з інвалідністю та членам сімей загиблих жертв нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною. Водночас зросли виплати на догляд особам із інвалідністю внаслідок війни та надбавки донорам.

Leave a Comment