Волинь Новини

Підприємці ще одного міста на Волині вийшли на протест. ВІДЕО.

Як стало відомо, 3-го листопада у місті Ковель підприємці вийшли на протест під міською радою.

Причина подібного мітингу: мешканці вимагають відновлення роботи малого та середнього бізнесу. Про це повідомив депутат Ковельської міської ради Володимир Косцьов’ят у соцмережі Facebook, надавши відповідний відеоматеріал.

“Щойно підприємці Ковельщини зібралися після оголошення карантинних заходів перед Ковельською міською радою. Вчергове закриття малого та середнього бізнесу не витримає. Протестують”, – йдеться у дописі.

 

Нагадаємо, у  місті Ковель з 3 листопада посилюються карантинні обмеження. Відповідне рішення прийняли на засіданні міської комісії з ТЕБ та НС.

Загальноосвітні школи з 3 листопада перейдуть на дистанційне навчання. Призупиняється навчально-виховний процес у закладах позашкільної, дошкільної освіти та спорту, крім навчально-реабілітаційних центрів.

Заборонено приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у галузі культури.

Не працюватимуть заклади громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо), торговельно-розважальні центри, перукарні.

У сфері торговельного і побутового обслуговування населення лише дозволено:

  • реалізацію продуктів харчування, пального, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ветеринарних препаратів, кормів, пестицидів та агрохімікатів, насіння і садівного матеріалу;
  • банківську та страхову діяльність, а також медичну, ветеринарну практику, роботу автозаправних комплексів, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, технічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, ремонт комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
  • торговельну діяльність та надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, які надають їх сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування).

Leave a Comment