Важливо Новини

Шмигаль закликав місцеву владу розгортати мобільні госпіталі

Селекторну нараду з керівниками областей щодо ситуації з поширенням Covid-19 на території України провів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він озвучив статистику по захворюваності та заслухав інформацію про епідемічну ситуацію в Одеській, Харківській, Донецькій, Львівській областях та в Києві, повідомляє пресслужба Кабміну.

Шмигаль зазначив, що за розрахунками РНБО, в найближчі тижні можливе істотне зростання захворюваності Covid-19 у Львівській області. Він закликав голів обласних державних адміністрацій переходити від наглядового контролю до активних дій.

“Треба вже приймати рішення про перепрофілювання лікарень. Надавайте пропозиції про розгортання мобільних госпіталів і розрахунки, наскільки можливо розширити ліжковий фонд. Всім вже прийшла субвенція, і до кінця місяця 80% ліжкомісць повинні бути забезпечені подачею кисню”, – сказав він.

Крім того, прем’єр-міністр доручив главам Одеської, Харківської, Донецької, Львівської ОДА та Київської міськдержадміністрації проводити на регулярній основі засідання комісій ТЕБ та НС спільно з органами місцевого самоврядування.

Leave a Comment