Новини

Чому Україна закрила пункт пропуску на кордоні

Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо закриття пункту пропуску на кордоні із Білоруссю «Нові Яриловичі», що у Чернігівській області. Наразі там перебувають хасиди-паломники, які другий день поспіль намагаються його перетнути, аби потрапити до України на святкування єврейського Нового року (Рош га-Шана). Про це у середу, 16 вересня, повідомила прес-служба МВС.

«За відповідне рішення проголосували сьогодні, 16 вересня, під час засідання уряду. Такі обмежувальні заходи впроваджені через поширення коронавірусної хвороби. Нагадаємо, наразі там перебувають паломники-хасиди, які не полишають спроб потрапити в Україну. Люди забезпечені продуктами харчування та медикаментами», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 15 вересня сотні хасидів із Білорусі намагалися потрапити на територію України через пропускний пункт у Чернігівській області попри заборону на в’їзд для усіх іноземних громадян. Туди виїхав голова ДПСУ Сергій Дейнеко, який зустрівся із групою іноземців та повідомив їм про заборону на в’їзд, яку затвердив український уряд. Дейнеко також повідомив президенту Зеленському, що прикордонники очікують ще прибуття більше 3 тис. хасидських паломників до пропускного пункту на українсько-білоруському кордоні.

 

Leave a Comment