Волинь Новини

Базу відпочинку нацбанку на Волині придбали за 4,4 мільйона гривень

17 липня регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях провело аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – комплексу будівель і споруд бази відпочинку «Мрія», що знаходиться на березі озера Пісочне Старовижівського району між селами Буцинь і Брунетівка.

На території бази знаходяться чотири спальні корпуси загальною площею 408,4 квадратних метри, адміністративно-побутовий комплекс, гараж-прохідна, господарське приміщення, артезіанська свердловина з насосною станцією, водонапірна вежа, овочесховище, вбиральня, – передає Район.Бізнес.

Їх власником був Національний банк України, який і раніше робив спроби продати «Мрію».

Так, у грудні 2019 року стартова ціна на аукціоні за неї становила 802 тисячі, цього разу – понад 2,6 мільйона гривень. Бажання стати новими власниками виявили ТОВ «Хмельницька кондитерська фабрика «Кондфіл», ТОВ «Паливно-торгова фірма «Укрпетроль», ПП «Укр-петроль» та фізична особа Юрій Мельник.

Саме останній запропонував найвищу ціну – 3,6 мільйона гривень, з урахуванням ПДВ сума зросла до 4,4 мільйона. Відомо, що новий власник 1989 року народження і зареєстрований у Нововолинську.

Leave a Comment