Волинь Новини

Школи громади поблизу Луцька патрулюватимуть поліцейські

З метою попередження дитячого травматизму на дорогах, поліцейські офіцери Боратинської громади патрулюватимуть поблизу закладів освіти. Правоохоронці слідкуватимуть за дотриманням правил дорожнього руху, а також контролюватимуть чи водії пригальмовують та пропускають дітей на пішохідних переходах.

Про це інформуює Волинь online з посиланням на  на веб-сайті Боратинської громади.

Окрім цього, поліцейські проводитимуть для школярів так звані «уроки безпеки», де розповідатимуть про найбільш розповсюджені причини дорожньо-транспортних пригод, про правила та обов’язки пішоходів, а також про відповідальність, яка передбачена за порушення Правил дорожнього руху.

«Такі заходи та практичні заняття дуже важливо проводити зі школярами, особливо, якщо поблизу навчального закладу дуже насичений автомобільний трафік, – розповідають правоохоронці. – Якщо змалечку прищеплювати дітям знання правил дорожнього руху – це гарантія того, що в майбутньому кількість ДТП значно скоротиться. Сподіваємося, що після таких уроків і пішоходи, і водії завжди пам’ятатимуть про цінність свого життя та життя інших учасників дорожнього руху».

Leave a Comment