Новини

«Психіка сина на межі»: вчителі та учні зацькували хлопчика через COVID-19

У Полтаві хлопчика зацькували однолітки та вчителі у школі. Вони запідозрили у нього коронавірус.

Про це повідомила в соцмережі мама дитини, передає ТСН.

Жінка розповіла, що її син вчиться у 8-му класі в одній з гімназій міста. Дитина має алергію на антисептики та маски.

«У школі змушують носити маски і користуватися антисептиком,через це у дитини з’являється висип, він непритомніє і задихається, так як у нього алергія на це. Він ледве це терпить. В результаті у четвер не дійшов зі школи додому, впав на дорозі. У п’ятницю я вирішила його залишити вдома. У понеділок прийшов до школи і знову йому стало зле, його відправили в медпункт, закрили, виміряли температуру і сказали, що у нього починається коронавірусна хвороба», – розповідає мама хлопчика.

Вона говорить, що повідомила медсестрі, що у дитини алергія, і пояснила їй, що вона не лікар, щоб ставити діагноз – коронавірус.

«Прийшов завуч, налаштував дітей проти сина, сказав, щоб всі від нього відійшли, бо він у зоні ризику. Моя дитина взагалі злякалася. Потім сказав йому дослівно: «Іди вже звідси». Як так? Що за булінг? Дитина додому прийшла в істериці. Вдома переміряли температуру. Все у нормі – 36,2; 36.4. Сказав, почувається добре. Увечері я переговорила з класним керівником і сказала, що дитина абсолютно здорова, йому не можна одягати маски, оскільки важко дихати. Сьогодні він пішов до школи, зміряли температуру, сказали все добре, але у школу не пустили», – розповідає мама.

Жінка обурена тим, що її сина не пустили до навчального закладу, а адміністрація школи не реагує.

«Як так може директор школи обмежити права дитини в отриманні знань? Дитина прийшла додому знову зі сльозами, каже, я боюся, що зі мною ніхто не буде розмовляти. Психіка сина на межі», – поскаржилася мама хлопчика.

Думки користувачів у соцмережі розділилася. Одні стали на бік мами, тому що кожна дитина має право на освіту, інші стверджують, що є певні вимоги, яких треба дотримуватися, тож краще перевести дитину на домашнє навчання.

Leave a Comment