Новини

У лабораторії університету виявили наркотиків на понад 2 млн. гривень

Група осіб організувала у приміщенні одного із вищих навчальних закладів Львова нарколабораторію: варили на продаж метадон.

Про це повідомила прокурор Львівської області Ірина Діденко у facebook, пише Українська правда.

За версією слідства, до справи причетні четверо львів’ян. Організатором виступив співвласник місцевого кальян-бару. Виготовленням заборонених речовин займався завідувач лабораторії «вишу», а за розповсюдження «товару» відповідав працівник кальян-бару. Його ж прокуратура називає співорганізатором злочину, вказуючи на те, що чоловік адміністрував сайт, через який продавали наркотики. Фасував та розповсюджував метадон ще один працівник бару.

Ділки створили спеціальний інтернет-магазин, через який і збували «товар». Після внесення передоплати на карту, наркотики надсилали поштою.

«За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику метадон. Це при тому, що доза 1 грама на «чорному ринку» сягає від 600 грн», – йдеться у дописі.

Прокурорка області також зазначила, що лабораторія з виготовлення метадону виявлена вперше.

Співробітники прокуратури задокументували виготовлення метадону вагою майже 3 кг та ціною у понад 1,8 млн грн.

Також 31 серпня під час реалізації вилучили ще понад 1 кг наркотиків. Його вартість оцінюють в близько 700 тисяч грн.

«Ділки розповсюджували його по усій Львівщині, а їхніми покупцями були наркозалежні особи, які замовляли, переважно, від одного до кількох грам», – повідомила Діденко.

Наразі прокуратура готує підозри та клопотання про обрання запобіжних заходів.

Leave a Comment