Важливо Новини

Восени українські школи можуть перейти на дистанційне навчання – РНБО

Українські школи необхідно підготувати технічно для ймовірного переходу на дистанційне навчання, вважає секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов.

У зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції частина українських шкіл може восени перейти на дистанційне навчання, заявив 27 червня на нараді за участю президента Володимира Зеленського секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Про це поінформував сайт глави держави, – пише gordonua.

“Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тож уже сьогодні має бути підготовлено відповідні технічні можливості”, – ідеться в повідомленні.

Присутній на нараді міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив про погіршення епідемічної ситуації у країні. Зокрема, кількість госпіталізованих із COVID-19 протягом останнього місяця зросла утричі.

Перший випадок коронавірусної інфекції в Україні було підтверджено 3 березня, з 12 березня у країні було введено карантин, зокрема у школах. З 11 травня уряд почав скасовувати суворі обмеження, а 22 травня було введено так званий адаптивний карантин: регіональній владі надали право послаблювати обмежувальні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації.

Із кінця травня – початку червня в Україні фіксують різке зростання кількості виявлених протягом доби випадків COVID-19. З 11 червня добовий приріст не опускався нижче за 648 випадків, а 26 червня сягнув абсолютного максимуму з початку епідемії – протягом доби діагноз підтвердили у 1109 осіб.

Leave a Comment