Новини

В Україні очікують навалу дешевих авто з Німеччини

Незабаром на український ринок можуть масово почати звозити автомобілі з Німеччини. Практично нові автівки продаватимуть зі знижкою до 50%.

За даними експертів, нині у Німеччині налічують близько 3 мільйонів автомобілів з дизельними двигунами стандартів Euro 4 та Euro 5. Та незабаром, усі їх можуть відправити на ринки Східної Європи, пише видання hyser.

Журналісти пояснюють, восени 2020 року в ЄС посилять вимоги до автомобілів за рівнем екологічності. При цьому, центральну частину багатьох європейських міст просто закриють для автомобілів з класом двигуна від Euro 5 і нижче. Зважаючи на такі прогнози, у Німеччині уже починають активно розпродавати свої автомобілі, які не відповідають стандартам екології.

Натомість, тамтешня влада заохочує населення до придбання новіших автомобілів. Таким чином, видання припускає, що вже незабаром дизельні авто у відмінному стані з’являться на українському ринку.

Нині у Німеччині трирічний автомобіль пробіг якого складає 45000 км, втрачає приблизно 50% своєї вартості. Аналітики припускають, що ціни впадуть ще більше.

Тож існує велика ймовірність, що такі автомобілі потраплять і на український ринок. Але наразі точної дати, коли почнуть ввозити такі автомобілі в Україну, немає.

За матеріалами hyser.com.ua

Leave a Comment