Волинь Новини

На Волині судили горе-матір, яка не лікувала сина, через що дитя померло

29-річна мешканка одного з сіл Рожищенського району, яку вже притягували до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дитини,  не вжила заходів задля лікування однорічного сина, котрий захворів на гостру лейкоцитарну бронхопневмонію.

Про це йдеться у вироку Турійського районного суду, – передає Інформаційне агенство “Конкурент”

Початок вказаного захворювання проявлявся підвищенням температури тіла дитини до 38 і більше градусів, а також в’ялістю, відмовою від їжі та сну. Внаслідок цього у дитини розвинулася незворотня легенево-серцева недостатність, яка призвела до смерті. Згідно висновку експерта, трагічних наслідків можна було уникнути, якби жінка своєчасно звернулася до медиків.

Жінка свою вину повністю визнала, зазначивши, що помітила підвищення температури у дитини, але думала, що в нього ріжуться зуби і тому самотужки намагалася збити температуру. Лише через два дні вона побачила, що температура не падає і викликала швидку допомогу. Проте було запізно: син помер у неї на руках до приїзду медичних працівників.

Суд призначив обвинуваченій покарання у виді трьох років позбавлення волі із застосуванням дворічного іспитового строку. До слова, у жінки на утриманні перебуває четверо малолітніх дітей.

Leave a Comment