Волинь Новини

Волинська область в ТОП-5 по Україні за станом мережі доріг

Волинську область відвідав голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков

Волинська область у топ-5 регіонів за станом мережі автомобільних доріг. Про це сказав голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков сьогодні, 25 червня 2020-го року, під час робочого візиту на Волинь, – передає пресслужба Волинської ОДА.

Зокрема, Олександр Кубраков під час спілкування з пресою розповів, що відвідав багато областей та має з чим порівнювати, і Волинь – серед регіонів, де, незважаючи на невелике фінансування упродовж останніх років, області вдалося втримати основну мережу доріг. За його словами, є області, де є лише напрямки.

На изображении может находиться: 2 человека, на улице

Під час робочого візиту посадовець оглянув кілька доріг, на яких нині тривають роботи. Зокрема, автомобільну дорогу М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), де тривають роботи на ділянці об’їзної дороги поблизу с.Небіжка Ківерцівського району.

«Дуже радий, що програма «Велике будівництво», яку ініціював Президент України, тут вже розпочалася і наразі в активній фазі. У цьому році на Волині ми зробимо більше 200 кілометрів доріг. Я впевнений в цьому, що нещодавно Верховна Рада проголосувала для цього за необхідні законопроекти. Тому за нашим планом нічого не змінюється: 4200 кілометрів українських доріг державного значення плануємо відремонтувати у поточному році. На сьогодні роботи тривають вже на понад 3 тис. км. Тобто, все за планом і Волинь тут в лідерах», – відзначив голова Державного агентства автомобільних доріг України.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, облако, небо, на улице и природа

Також прозвучала інформація, що окрім доріг міжнародних, національних та регіональних, які насамперед ремонтуються по Україні, цьогоріч на Волині розпочнуть ремонт трьох територіальних доріг.

Загалом, як розповів Олександр Кубраков, при секвестері бюджету через пандемією коронавірусу зменшення фінансування на ремонт доріг не було, тому амбітний план – за три роки привести автомобільну мережу держави в нормальний стан.

На изображении может находиться: небо, дерево, облако, автомобиль и на улице

На изображении может находиться: небо, на улице и природа

На изображении может находиться: небо, облако, дерево, на улице и природа

 

Leave a Comment